Після ракетного удару по Дніпру в лікарнях перебуває 19 поранених, із них 13 – у реанімації
Станом на ранок 15 квітня у лікарнях Дніпра залишаються 19 людей, поранених внаслідок російського ракетного удару 14 квітня, з яких 13 знаходяться у реанімації.
**Джерело:** голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
**Пряма мова:** "19 людей залишаються у лікарнях після ворожого удару по Дніпру, що стався напередодні."
**Деталі:** За словами голови ОВА Олександра Ганжі, з-поміж постраждалих 13 осіб у реанімації. Двоє чоловіків, 51 і 45 років, перебувають у критично тяжкому стані, тоді як інші госпіталізовані – у стані середньої тяжкості.
Ще восьмеро постраждалих отримують амбулаторне лікування.
**Передісторія:**
- Нагадуємо, що 14 квітня внаслідок російського удару по Дніпру.
- Місцева влада оголосила 15 квітня у Дніпрі.


