Мадяр анонсував зупинку роботи держЗМІ Угорщини і назвав їх "фабрикою брехні"
Майбутній прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив про намір зупинити мовлення державних медіа та розробити реформу, яка забезпечить свободу преси в країні.
Джерело: Мадяр в ефірі "Радіо Кошут".
Деталі: Лідер партії "Тиса" зазначив, що його перебування на державних ЗМІ вперше за півтора року відбулося у контексті їхнього контролю з боку уряду Віктора Орбана.
“Після формування нового уряду ми призупинимо діяльність державних ЗМІ,” – підтвердив Мадяр.
Він відзначив, що під час передвиборчої кампанії державні медіа "завдали істотної шкоди", підкресливши, що кожен угорець заслуговує на ЗМІ, які відображають реальність.
Мадяр також назвав проурядові медіа "фабрикою брехні". Коли ведучий намагався його перебити, політик відповів: “Чи дозволите ви мені завершити, адже я чекав на цей момент вже півтора року?”.
Лідер "Тиси" зазначив, що не чув жодного репортера, який би наважився перервати “будь-яке речення найбрехливішого і найкорумпованішого прем'єр-міністра, який коли-небудь був”, маючи на увазі Орбана.
“Навіть Геббельс і північнокорейський диктатор були б захоплені тим, що тут відбувалося,” – зазначив Мадяр.
Він підкреслив, що державні ЗМІ повинні були б прагнути до хоча б часткової незалежності, але “тепер це вже неактуально”.
Згідно з повідомленнями ЗМІ, Європейська комісія розпочала "негайні переговори" з лідером партії "Тиса" Петером Мадяром з метою розпочати давно очікувані реформи та розблокувати 35 млрд євро заморожених коштів ЄС.
Перед цим президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн провела переговори з Петером Мадяром про ситуацію в Угорщині.
Лідер "Тиси", який здобув перемогу на парламентських виборах в Угорщині, запевнив, що країна отримає нові можливості.
Також рекомендуємо ознайомитися з матеріалом "ЄвроПравди".


