У центрі Києва поліція застосувала зброю, щоб зупинити водія: наїхав на патрульного і вдарився в машини

Патрульна поліція Києва повідомила, що правоохоронці застосували табельну зброю для зупинки порушника правил дорожнього руху в Печерському районі. Він намагався втекти від патрульних, збив поліцейського та наїхав на службовий і цивільний автомобілі.

Джерело: Telegram

Деталі: Інцидент відбувся на вулиці Будіндустрії.

“Патрулюючи Печерський район, ми звернули увагу на автомобіль Alfa Romeo, водій якого порушував правила дорожнього руху. Ми подали сигнал зупинитися, але він його проігнорував і прискорив рух. Ми почали переслідування. У спробі зупинити водія, він вдарив поліцейського та зіткнувся із службовим автомобілем, а також в'їхав у припаркований Mercedes. Для примусової зупинки патрульні застосували табельну вогнепальну зброю”, – йдеться у повідомленні.

На відео з нагрудної камери чутно, як патрульний говорить, що водій “ледь не збив працівника поліції”.

Поліція зазначила, що внаслідок стрільби травмованих немає.

За даними патрульних, водій мав ознаки алкогольного сп'яніння, але відмовився проходити огляд.

“Ми дізналися, що чоловік уже вдруге за рік сідає за кермо в нетверезому стані та позбавлений права керування за рішенням суду за нетверезу їзду”, – йдеться в повідомленні.

Водія затримали і склали на нього адміністративні протоколи за невиконання вимоги про зупинку, залишення місця ДТП, повторне керування транспортним засобом у стані сп'яніння протягом року та порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП.

Крім того, слідчі внесли відомості щодо чоловіка до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 342 (опір працівникам правоохоронних органів) Кримінального кодексу України.