У Навроцького покритикували уряд Туска через конференцію з відновлення і Зеленського

Збігнев Богуцький, глава канцелярії польського президента, підкреслив, що якщо президент України Володимир Зеленський не візьме участь у Конференції з відновлення України, що проходитиме в Гданську, це стане свідченням невмілості польського уряду.

Джерело: "" з посиланням на ефір

Цитата Богуцького: "Наразі у нас є інформація, яку важко підтвердити, що президент України, ймовірно, не буде присутнім на конференції, присвяченій відбудові країни в Гданську".

Додаткові деталі: Богуцький зазначив, що адміністрація президента не бере участь у цьому процесі, і вказав на те, що повна відповідальність за ситуацію лежить на уряді.

"Виходить, вони не здатні справлятися із цими питаннями. Це справедливо як до позбавлення ордена, так і після", – сказав він.

На коментар ведучого про те, що уряд може пояснити відсутність Зеленського на конференції його позбавленням ордена, глава канцелярії президента Польщі відповів, що така позиція є "спробою уникнути відповідальності".

"Коли лідери заходу обговорюють відновлення України, такими як Дональд Туск чи міністр Сікорський, їх також не було на місці. Нехай не посилаються на позбавлення ордена як на виправдання", – додав Богуцький.

Передісторія:

  • Речник польського уряду Адам Шлапка підтвердив, що президент Володимир Зеленський не з'явиться на Конференції з відновлення України в Гданську.
  • Він також висловив здивування щодо обговорень присутності президента Польщі на конференції.

Додатково читайте редакційну статтю "ЄвроПравди": .