Ворог практично щодня штурмує позиції українських прикордонників на Харківщині

У останні дні російські окупаційні сили регулярно намагаються атакувати позиції українських прикордонників у районі Вовчанських Хуторів на Харківщині, але безуспішно.

Джерело: інформація від полковника Андрія Демченка, представника Державної прикордонної служби, під час ефіру національного телемарафону.

Пряма мова: "Кордон з Росією характеризується постійними обстрілами, які тривають без зупинки. Ця ситуація стосується Чернігівської, Сумської та Харківської областей. Хоча найчастіше обстріли фіксуються в останніх двох областях, Чернігівщина також зазнає щоденних атак."

Перевага противника все ще полягає в використанні безпілотників, разом із артилерією та авіаційними ударами.

Якщо говорити про намагання ворога просунутись піхотними формуваннями, зокрема в Харківській області та в районі Вовчанських Хуторів, можна зазначити, що противник регулярно намагається штурмувати позиції, які утримують українські прикордонники. На щастя, зловмисникам не вдається досягти успіху; натомість вони зазнають значних втрат, в тому числі військовослужбовці потрапляють у полон."

Деталі: Демченко також зазначив, що на лінії фронту, де виконують свої обов'язки прикордонники, російські війська активізували спроби просування піхотними групами на Куп'янському напрямку. Штурми не припиняються й на позиціях українських підрозділів у Покровському напрямку.