Трамп після розмов із Зеленським і Путіним: "Можливо, ми зможемо щось зробити"
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп оголосив, що після бесід з українським лідером Володимиром Зеленським та російським президентом Володимиром Путіним, він бачить шанси для досягнення миру в Україні.
Джерело: слова Трампа на зустрічі з французьким президентом Емманюелем Макроном в Ев'яні напередодні саміту G7.
Деталі: У своїх заявах американський лідер зазначив, що в неділю мав "позитивні" розмови із Зеленським і Путіним.
"Вчора я спілкувався з президентом Зеленським та президентом Путіним. Я вірю, що можливо, ми можемо зробити кроки вперед у цьому питанні. Я справді вважаю, що вони обидва відкриті до конструктивного діалогу", - прокоментував Трамп.
Голова Білого дому підкреслив, що робитиме все можливе для завершення конфлікту в Україні та перевірить, "чи є можливість для цього".
"Ми будемо зосереджені на цьому. Щомісячні втрати складають близько 25 тисяч людей, переважно солдатів, і це недопустимо. Вчора у мене відбулись дві продуктивні розмови, і ми продовжимо це обговорення", - додав Трамп.
Нагадаємо:
Раніше президент Зеленський зазначив, що під час спілкування з Трампом Україна висловила занепокоєння щодо дій Росії.
У той же день президент Путін також мав конференцію із Трампом, по результату якої було обговорено питання швидкого діалогу.
У понеділок Зеленський доповів, що на саміті G7 у Франції цього тижня плануються переговори для досягнення миру, але Росія "не виявила готовності до конструктивної розмови".


