Військові, які не підпишуть нові контракти, служитимуть до демобілізації

Військовослужбовці України, які не виявлять бажання укладати нові контракти, запропоновані Міністерством оборони – базовий, бойовий або піхотно-штурмовий – продовжать службу до завершення загальної демобілізації.

Джерело: заступник міністра оборони Мстислав Банік під час брифінгу для ЗМІ

Цитата від Баніка: "Військові, що не підпишуть контракти зараз, будуть служити до моменту демобілізації. У фінансовому плані вони отримуватимуть таку ж компенсацію, як і ті, хто уклав договори."

"Порівнюючи контрактника-піхотинця і мобілізованого піхотинця, які перебувають поряд в окопі, можна зазначити, що фінансування у них одне і те ж. Проте контрактник покине службу через 10 місяців з правом на відстрочку, тоді як мобілізований продовжить свою службу до оголошення демобілізації."

Додаткова інформація: За словами заступника міністра, укладати нові контракти можна буде починаючи з 15 червня.

Слід зазначити:

14 червня Міноборони оприлюднило відповіді на запитання стосовно трансформації Сил оборони. Зокрема, за дорученням президента до кінця року має розпочатися поступове звільнення військових, які безперервно служать з 2014 або 2022 року. Перш за все, це торкнеться тих, хто має найбільший стаж служби та перебував тривалий час у зонах бойових дій.