Окупанти знову скаржаться на удари по мостах на Херсонщині, рух перекрито
Володимир Сальдо, який займає посаду "губернатора" окупованої Херсонської області, висловив занепокоєння щодо атак Збройних сил України, які відбулися вночі 13 червня на мости в регіоні.
Джерело: Telegram
Деталі: Відомо, що українські військові здійснили обстріл мостів у напрямку Чонгара.
Сальдо зазначив, що рух до АПП "Джанкой" наразі призупинено.
Крім того, за словами представників окупаційної влади, цієї ночі Україна також вдарила по мосту, що сполучає Генічеськ із Арабатською стрілкою, і наразі там організовано реверсивний рух.
Нагадаємо: Тиждень тому Сальдо повідомляв про наслідки атаки безпілотників у районі населеного пункту Чонгар.


