Курсанту, який вбив двох інструкторів у навчальному центрі, дали довічне

Суд Чернігівського району визнав курсанта винним у свідомому вбивстві двох інструкторів-військовослужбовців та заподіянні шкоди ще одному, призначивши йому покарання у формі довічного ув'язнення.

Джерело:

Деталі: Інцидент трапився 16 липня 2025 року на базі одного з навчальних центрів Збройних Сил України.

Під час проведення навчальних стрільб курсант відкрив вогонь із автоматичної зброї у напрямку інструкторів-військовослужбовців. Внаслідок отриманих поранень двоє військових загинули на місці події.

Обвинувальний висновок містив дві статті: "Умисне вбивство двох або більше осіб під час виконання ними службових обов'язків" та "Закінчений замах на умисне вбивство двох або більше осіб в умовах виконання ними службових обов'язків".