Взяв бабусин Ford і тікав від поліції: у Києві неповнолітній напідпитку влаштував перегони
Група з трьох підлітків організувала нічні перегони на автомобілі Ford Fiesta в Києві.
Джерело: Патрульна поліція Києва,
Деталі: Інцидент стався минулої ночі в Дарницькому районі столиці. Заявниця повідомила патрульним, що її 17-річний онук без дозволу взяв їхній автомобіль і поїхав у невідомому напрямку, прихопивши з собою двох 15-річних друзів.
Правоохоронці встановили, що машина виїхала з Києва до області, де її виявили поліцейські районного управління і розпочали переслідування.
Під час поїздки неповнолітній водій порушував правила дорожнього руху, і невдовзі його зупинили.
При перевірці було виявлено, що водій перебуває в стані алкогольного сп'яніння, прилад "Драгер" показав 1,27 проміле. Також з’ясувалося, що юнак раніше вже неодноразово порушував закон, керуючи автомобілем без дозволу.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтями 342 та 382 Кримінального кодексу України – опір працівникам правоохоронного органу та невиконання судових рішень відповідно.
На неповнолітнього водія інспектори склали адміністративні протоколи за статтями 130, 122 та 126 КУпАП. Щодо батьків та опікунів учасників інциденту складено адміністративні матеріали за статтею 184 КУпАП – невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей.


