Іран офіційно відмовився від анонсованого Трампом другого раунду переговорів зі США
Речник Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїл Багаї підтвердив, що офіційний Тегеран не планує новий раунд переговорів зі США, незважаючи на оголошення президента Дональда Трампа про їх проведення в понеділок у Пакистані.
Джерело: з посиланням на
Деталі: Багаї зазначив, що Іран відмовляється від переговорів через те, що США порушили угоду ще під час її реалізації. Він також нагадав про американську блокаду іранських портів.
Також він підкреслив, що в Тегерані не можуть забути про напади США на Іран під час попередніх дипломатичних зустрічей.
Речник підкреслив, що Іран продовжить захищати свої національні інтереси.
"Американці грають у гру, звинувачуючи Іран. Вони продовжують цю гру, замість того щоб відігравати конструктивну роль. Але ми не можемо очікувати, що американці скажуть правду – вони завжди звинувачують нас," – зазначив він.
Нагадаємо:
- Раніше інформацію про переговори з США повідомляли ЗМІ.
- Тим часом, 19 квітня, президент США Дональд Трамп оголосив про наступний раунд переговорів з Іраном, який відбудеться у понеділок.
- Трамп також висловив чергові погрози на адресу Ірану, заявивши, що якщо країна не погодиться на мирну угоду, США атакують усі іранські електростанції та мости.


