Українські військові вказують на недоцільність утримання позицій у Мирнограді – УП

Російські війська практично повністю захопили Мирноград у Донецькій області і активно розгорнули там свою артилерію та інфраструктуру для операторів БПЛА. Незважаючи на це, українські військові продовжують утримувати позиції на північному краю міста.

Джерело: інформатори УП на Покровському напрямку з-поміж військових

Пряма мова: "Противник вільно пересувається містом, не лише на півдні, але й у центрі та на півночі. Вони розгорнули інфраструктуру для своїх пілотів, які працюють як на півночі Мирнограда, так і позаду нього. У них є безліч точок зльоту, а паралельно вони посилюють артилерійські позиції.

У декількох районах є ознаки наявності командних пунктів, обладнаних засобами зв'язку та РЕБ.

Ми вже не можемо діяти проти ворога на півдні Мирнограда".

Деталі: За інформацією, отриманою УП, подальше утримання позицій на півночі Мирнограда вважається "недоцільним". Військових, які залишаються на околицях міста, необхідно вивести.

Росіяни у Мирнограді, фото УП Росіяни у Мирнограді, фото УП

Усі під'їзди до міста знаходяться в зоні вогню. У районі Світлого та Рівного – двох сіл між Покровськом і Мирноградом – вже давно утворився "мішок".