Росія до кінця року планує збільшити свої війська безпілотних систем до 165 тисяч осіб – Сирський

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що протягом останніх чотирьох місяців українські підрозділи безпілотних систем успішно знищують більше окупантів, ніж Росія встигає мобілізувати. Наразі Російська Федерація вже збільшила кількість своїх військ безпілотних систем до 101 тисячі, і до кінця року планує довести цю цифру до 165,5 тисячі.

Джерело: Telegram

Пряма мова Сирського: "Вже чотири місяці, починаючи з грудня 2025 року, наші підрозділи безпілотних систем завдають шкоди ворожим силам більше, ніж їхні ряди поповнюються новими рекрутами... Так, у березні спостерігався 29% приріст загальних втрат особового складу ворога у порівнянні з лютим, що спричинили наші безпілотники".

Деталі: Як зазначив головком, у середньому за добу українські підрозділи безпілотних систем виконують понад 11 тисяч бойових завдань.

"Станом на березень, ми виявили на 50% більше верифікованих цілей у порівнянні з лютим, що перевищує 150 тисяч. Особливо слід підкреслити підвищення ефективності наших засобів Middle Strike, які здійснили практично 350 ударів на оперативній глибині (30-120 км). Уражено 143 логістичних об'єкти та складів противника, 52 командних пункти російської армії, 20 об'єктів нафтової та енергетичної інфраструктури ворога, а також багато іншого", – додав Сирський.

Він також зазначив, що, згідно з даними розвідки, на початок квітня окупанти підвищили чисельність своїх військ безпілотних систем до 101 тисячі, плануючи досягти 165,5 тисячі до кінця 2026 року.

"Отже, ми не маємо права зупинятися в цьому критичному протистоянні. Продовжується розбудова підрозділів безпілотних систем у різних родах і видах ЗСУ", – підсумував Сирський.