Іран вдарив балістикою по центральному Ізраїлю, двоє загиблих
За інформацією ізраїльської служби екстреної допомоги (MDA), внаслідок удару іранською балістичною ракетою в центральному регіоні Ізраїлю загинуло двоє людей.
Джерело: із посиланням на MDA
Деталі: Медики MDA, які прибули на місце події у передмістя Тель-Авіва, Рамат-Ган, підтвердили смерть чоловіка і жінки, які зазнали серйозних осколкових травм.
На відео, опублікованому MDA, видно частково зруйновану будівлю та вулиці, всіяні уламками від вибуху.
CNN повідомляє, що їхні камери зафіксували в небі над центральною частиною Ізраїлю об'єкт, який виглядає як касетні боєприпаси.
На відео, ймовірно, видно, як десятки бомб розлітаються в повітрі перед тим, як впасти на землю.
Нагадаємо: Іран щодня здійснює запуски балістичних ракет і дронів по території Ізраїлю.
Зокрема, вранці 13 березня відбувся інтенсивний обстріл північних районів Ізраїлю, внаслідок якого постраждало близько 30 людей.


