США бомбардували ракетні об'єкти Ірану біля Ормузької протоки
Військові США повідомили, що виконали удари надважкими авіабомбами глибокого проникнення по іранських ракетних укріпленнях уздовж узбережжя Ірану поблизу Ормузької протоки.
Джерело: Центральне командування США (CENTCOM).
Деталі: У CENTCOM зазначили, що американські сили "успішно застосували" 5000-фунтові авіабомби (приблизною вагою 2270 кг, значну частину з яких складає вибухова речовина) для ураження укріплених ракетних об'єктів на узбережжі Ірану поблизу Ормузької протоки.
Цитата від CENTCOM: "Іранські протикорабельні ракети, що знаходилися на цих позиціях, становили загрозу для міжнародного судноплавства в протоці."
Що було раніше: Центральне командування США 14 березня направило стратегічні стелс-бомбардувальники Northrop Grumman B-2 Spirit для ударів по Ірану.


