Влада Мон-Сен-Мішеля закликала туристів відкласти поїздки через 39-градусну спеку

Влада острівної фортеці Мон-Сен-Мішель у Франції закликала мандрівників утриматися від відвідування цього живописного місця під час дії "червоного" рівня небезпеки, пов'язаного з аномально високими температурами, які досягли 39°C.

Джерело: з посиланням на відповідну інформацію

Деталі: Офіційні особи Мон-Сен-Мішеля рекомендують туристам перенести свої плани на більш прохолодний час через вкрай спекотні умови.

На вівторок, температура в даному регіоні перевищила 39°C, що є рідкісним явищем для area, відомого своєю звичайною прохолодою та частими опадами завдяки близькості до Ла-Маншу.

"Ми настійно рекомендуємо вам відкласти свою поїздку на час дії "червоного" попередження", – йдеться в повідомленні на офіційному веб-сайті.

Крім того, у зв'язку з екстремальними погодними умовами, служби цивільного захисту активізували свої зусилля, з'явилися нові пункти з питною водою, а туристів, які все ж прибувають, будуть перевозити на менших човнах для зручності.

Найвідоміші туристичні об'єкти в Парижі, зокрема Лувр та Ейфелева вежа, також внесли зміни до графіка роботи через спеку, хоча продовжують приймати відвідувачів.

У Франції спекотна погода тримається вже близько тижня, а температура досягла небезпечних позначок.

Нагадаємо:

  • Вівторок 23 червня став для країни знаковим, адже це найвища температура за 79 років систематичного спостереження, максимальні значення сягнули 44°C.
  • На середу оголошено "червоне" попередження через спеку для більше ніж половини регіонів – 58 департаментів, такого масштабу попередження в країні раніше не було.
  • За цей період вже зафіксовано багато надзвичайних ситуацій, пов'язаних з аномальними температурами.