У Києві компанія перед камерами прив’язала чоловіка до дерева та закатувала його до смерті

У Києві поліція затримала п'ятьох осіб, які, розпочавши конфлікт, жорстоко побили 58-річного чоловіка, прив'язавши його до дерева. Зловмисники намагалися знищити докази, видаливши записи з камер відеоспостереження.

Джерело:

Дослівно: "До столичної поліції надійшло повідомлення про виявлення чоловіка без ознак життя на березі річки на вулиці 6-лінія Садова. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, судово-медичний експерт та оперативники, які виявили тіло 58-річного чоловіка з серйозними травмами".

Деталі: Правоохоронці виявили, що злочин скоїла компанія з п'яти молодих людей. Вони проводили час біля кав'ярні, що належить одному з учасників конфлікту. Незабаром між одним з них та перехожим виник словесний спір.

Зловмисники почали бити 58-річного чоловіка руками, ногами та дерев'яною палицею. Потім вони насильно відтягнули його за будівлю кав'ярні, прив'язали до дерева мотузкою і продовжили знущання. Попри численні крики потерпілого про допомогу, нападники не зупинилися.

Згодом чоловікові вдалося вирватися та дійти до берегової лінії річки. Але злочинці наздогнали його, повалили на землю і знову почали нападати. Внаслідок важких травм голови та грудної клітки потерпілий помер на місці.

Поліція затримала усіх учасників злочину відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. В даний час їм висунуто підозри. За вчинене їм загрожує довічне ув'язнення.