Кількість жертв удару по Кривому Рогу зросла до 4, в області 2 постраждалих
Вночі в лікарні померла жінка, яка зазнала травм внаслідок російського обстрілу Кривого Рогу, що стався 23 червня. На Дніпропетровщині, через аналогічні напади, постраждали двоє людей.
Інформація з джерел: керівник Ради оборони Кривого Рогу, голова обласної військової адміністрації та обласної ради повідомили про події в Telegram.
Пряма цитата Вілкула: "Жертвами вчорашнього ракетного обстрілу нашого міста стали четверо. Вночі, незважаючи на всі зусилля медиків, 62-річна жінка, яка отримала численні травми, на жаль, померла".
Ситуація: Вілкул зазначив, що загальна кількість постраждалих від цього удару зросла до 27.
Також повідомлено, що ввечері батьки 4-річної дитини звернулися до медичних закладів. Станом на ранок у лікарнях Кривого Рогу знаходяться 17 постраждалих, з них 1 у важкому критичному стані, 1 – у дуже важкому, а 2 – з важкими, але стабільними станами», – додав Вілкул.
Протягом минулої доби окупанти здійснили майже 20 атак на три райони Дніпропетровщини з використанням безпілотників. У Покровській сільській раді Нікопольщини постраждали 46-річна жінка і 55-річний чоловік. Також було пошкоджено адміністративні будівлі, мікроавтобус та іншу інфраструктуру.
Під час недавніх атак в Павлоградському районі постраждали багатоквартирні та приватні будинки, а також господарські споруди. У Синельниківському районі було пошкоджено кафе, автозаправну станцію та автомобілі.
Передісторія:
- 23 червня російські агресори здійснили обстріл на Дніпропетровщині. Було відомо про трьох загиблих і 25 поранених.


