Зеленський не їде на конференцію до Гданська, делегацію очолить прем'єрка
Президент України Володимир Зеленський не братиме участі у конференції по відновленню України, що проходитиме у польському Гданську. На події українську делегацію представлятиме прем'єр-міністр Юлія Свириденко.
Джерело: "", посилаючись на публікацію Свириденко у соціальних мережах.
Деталі: 23 червня прем'єр-міністр оголосила, що вона буде головувати українською командою на Конференції з відновлення України в Гданську, де спочатку мали чекати на президента.
"Я очолю українську делегацію та курирую нашу діяльність на URC-2026 у Гданську. До складу команди увійдуть бізнесові лідери, керівники державних підприємств, представники наших спільнот з усієї України, а також урядовці та члени парламенту. Буде проведено безліч заходів, спрямованих на зміцнення України, Польщі, наших партнерів і Європи в цілому", – зазначила вона.
Свириденко підкреслила, що за результатами конференції планується досягнення "конкретних угод, що сприятим зміцненню обороноздатності та стійкості України, а також розширенню економічної співпраці з партнерами".
Передбачається підписання кількох важливих угод, зокрема, у сфері енергетики.


