Зеленський не їде на конференцію до Гданська, делегацію очолить прем'єрка

Президент України Володимир Зеленський не братиме участі у конференції по відновленню України, що проходитиме у польському Гданську. На події українську делегацію представлятиме прем'єр-міністр Юлія Свириденко.

Джерело: "", посилаючись на публікацію Свириденко у соціальних мережах.

Деталі: 23 червня прем'єр-міністр оголосила, що вона буде головувати українською командою на Конференції з відновлення України в Гданську, де спочатку мали чекати на президента.

"Я очолю українську делегацію та курирую нашу діяльність на URC-2026 у Гданську. До складу команди увійдуть бізнесові лідери, керівники державних підприємств, представники наших спільнот з усієї України, а також урядовці та члени парламенту. Буде проведено безліч заходів, спрямованих на зміцнення України, Польщі, наших партнерів і Європи в цілому", – зазначила вона.

Свириденко підкреслила, що за результатами конференції планується досягнення "конкретних угод, що сприятим зміцненню обороноздатності та стійкості України, а також розширенню економічної співпраці з партнерами".

Передбачається підписання кількох важливих угод, зокрема, у сфері енергетики.