На Дніпропетровщині через російські удари 2 поранених, горіли будинки
Внаслідок російських атак на Дніпропетровську область, дві людини отримали поранення, а також було завдано шкоди інфраструктурі та виникли пожежі в житлових будинках.
Джерело: голова обласної військової адміністрації в Telegram
Словами керівника області: "Ворог обстрілював чотири райони області майже 20 разів за допомогою безпілотників та артилерії".

Деталі подій: На Нікопольщині серйозні травми отримав 58-річний чоловік. Внаслідок обстрілів пошкоджені багатоквартирні житлові будинки та автомобілі, а також сталася пожежа в приватному домі.
У Павлограді під час атаки постраждала жінка 60-ти років; в результаті пожежі знищено один житловий будинок і пошкоджено два інші.
У Синельниківському районі російський удар призвів до загоряння магазину.
На Криворіжжі загарбники пошкодили інфраструктуру, господарську будівлю та автомобіль.


