Вибухи в окупованому Криму: пабліки повідомили про удари по будівлі ФСБ РФ і Таврійської ТЕС

У неділю в вечірні години та вночі на понеділок в окупованому Криму відбулися серії вибухів. Соцмережі повідомили про атаки на будівлю прикордонної служби ФСБ Росії в Армянську, а також про використання дронів проти Таврійської ТЕС.

Джерело: "", "", інші Telegram-канали

Деталі: Увечері неділі стали надходити дані про вибухи з різних куточків Криму.

Зокрема, в повідомленнях зазначалося про гучні звуки в Армянську (Перекопський район Криму) та про пожежу, яка спалахнула поблизу вокзалу.

Крім цього, соцмережі фіксували повідомлення про вибухи і постріли у Феодосії, Севастополі та інших містах окупованого півострова.

Надалі також з'явилася інформація про відключення електрики в ряді районів, зокрема у Феодосії, Севастополі та Керчі.

Увечері в неділю окупанти оголосили про загрозу безпілотників у Криму.

Оновлено: Згодом "Кримський вітер" повідомив, що в Армянську сталося влучання в будівлю прикордонної служби ФСБ РФ біля залізничного вокзалу, що призвело до виникнення пожежі.

Після вибуху відбулася детонація, яка, можливо, могла бути спричинена боєприпасами.

"У повітрі міста відчувається запах диму" – повідомляє паблік.

Крім того, в соцмережах з'явилася інформація про напад дронів на Таврійську ТЕС.

Вранці в понеділок окупанти оголосили про закриття Кримського моста.

Нагадаємо: В окупованому Криму виникають проблеми з електропостачанням та споживанням електроенергії.

Що передувало: Президент Володимир Зеленський згадував про обстріли в російському Краснодарському краї та в окупованій Керчі.

Командувач Сил безпілотних систем Роберт "Мадяр" Бровді підтвердив удари по нафтобазі нафтоналивного термінала в окупованій Керчі та вибачився перед українцями за незручності, пов’язані з закритими мостами та загальною напругою.