У Криму запроваджують графіки відключення електроенергії

В анексованому Росією Криму через проблеми з електрикою вводяться графіки споживання електроенергії.

Джерело: телеграм-канал енергетичної компанії Криму, що підпорядковується окупантам.

Цитата: "Внаслідок аварій на електромережах Республіки Крим вводяться обмеження по споживанню електричної енергії в різних районах півострова.

Деталі щодо графіків споживання будуть опубліковані на офіційних ресурсах адміністрацій та Місцевих органів влади, а також на веб-сайті енергетичної компанії".

Передісторія: Нещодавно стало відомо, що в окупованому Криму через пошкодження в електромережах Північно-Західного, Центрального та Південнобережного енергетичних районів виникли складнощі.

Крім того, окупаційні органи Криму запровадили нові обмеження на продаж бензину, який тепер доступний лише для представників окупаційної адміністрації.