"Мадяр" показав удари по Керчі та перепросив українців на окупованій території

Командир Сил безпілотних систем Роберт "Мадяр" Бровді опублікував відео атак на нафтобазу в окупованій Керчі, вибачившись перед українцями за занепокоєння, закриття мостів і стресові ситуації.

Джерело: Facebook

Деталі: "Мадяр" прогнозує в Криму повний колапс: знищення військового флоту, припинення нелегальних схем, повне виснаження ресурсів та логістики, туристичний крах, транспортний локдаун та інші негативні наслідки.

Пряма мова Бровді: "Українці, які мешкають на окупованих територіях, прошу вибачити за стрес, тривогу, закриті дороги й мости, і за темряву, що вас оточує."

Будьте обережні і тримайтеся на відстані від військових об'єктів та небезпечних зон.

Додатково: "Мадяр" також виклав відеозапис, на якому показані удари не лише по нафтобазі, а й по радіолокаційним станціям у Курортному та Керчі, а також газоконтрольним станціям у Ароматному, Журавлівці та Ключах.

Нагадаємо: Президент Володимир Зеленський повідомив про події в Краснодарському краї Росії та в окупованій Керчі.

20 червня в Тюменській області РФ підрозділи Сил оборони України вразили "Антипінський" нафтопереробний завод.