Центр Одеси без світла – мерія
Внаслідок аварії на Одеській теплонасосній електростанції (ТЕЦ) без електрики залишилися жителі центральної частини Одеси та кілька транспортних компаній.
Джерело: Одеська міська рада
Інформація: Згідно з інформацією від мерії, планується завершити відновлювальні роботи до кінця дня.
Володимирська обласна адміністрація (ОВА) також повідомила, що Російська Федерація продовжує наносити удари по цивільним об'єктам на півдні Одеської області.
Зокрема, в Ізмаїльському районі в результаті атаки було пошкоджено житловий сектор. Внаслідок вибухів постраждали приватний будинок та надвірна споруда, однак травмованих не виявлено.


