У трьох областях росіяни вбили двох людей, ще 21 – поранили

Останні новини про атаки

У Миколаївській, Дніпропетровській та Херсонській областях в результаті нападів російських сил були вбиті двоє людей, а 21 особа отримала травми.

Внаслідок обстрілів одна особа загинула, а дев'ятеро отримали поранення.

Джерела: голови Миколаївської, Дніпропетровської та Херсонської обласних адміністрацій.

Подробиці: Кім повідомив, що в суботу ворог атакував Куцурубську громаду Миколаївського району за допомогою ударного безпілотника "Молнія".

Унаслідок цього нападу в селі Парутине три чоловіки віком 38, 40 і 45 років отримали поранення.

Ганжа зазначив, що одна людина загинула, а дев’ятеро отримали поранення через кілька атак, коли ворог використав безпілотники, артилерію та авіабомби, завдаючи ударів по трьом районам Дніпропетровської області більше ніж 20 разів.

Зокрема, в Нікопольському районі загинула 70-річна жінка.

У Синельниківському районі було поранено дев'ять осіб.

За інформацією Прокудіна, понад 30 населених пунктів Херсонської області зазнали атак. Внаслідок російських дій одна особа загинула, а дев'ять отримали поранення.