Військові США заявили, що в суботу Ормузькою протокою "пройшли 55 торгових суден"
Збройні сили США повідомили, що, незважаючи на заяви Ірану про закриття Ормузької протоки, в цій важливій судноплавній артерії успішно пройшло 55 торгових кораблів.
Джерело: Центральне командування США (CENTCOM) на офіційній платформі.
Цитата CENTCOM: "20 червня спостерігалося збільшення руху комерційних суден у Ормузькій протоці, оскільки американські сили продовжують свою діяльність у цьому регіоні для забезпечення безпеки маршруту судноплавства."
Факти: Американські військові підкреслили, що прохід кораблів цією протою "залишався стабільним".
Цитата CENTCOM: "Під час проходу Ормузькою протокою 55 торгових суден доставили значні обсяги товарів і більше 17 мільйонів барелів нафти на міжнародні ринки."
Передісторія: В суботу, військове командування Ірану заявило про порушення угоди з боку США, що викликало занепокоєння в регіоні.


