У неділю в центрі Києва змінять рух транспорту, не працюватимуть станції метро
21 червня, в неділю, у зв'язку з проведенням масових заходів у центрі Києва, станції метрополітену "Площа Українських Героїв" та "Палац спорту" не будуть доступні для пасажирів у першій половині дня.
Офіційна інформація з метрополітену: "У зв'язку з запланованими публічними подіями в центрі столиці, станції "Площа Українських Героїв" і "Палац спорту", а також з’єднувальний вузол між ними, тимчасово закриються для перевезень з початку роботи метрополітену і до завершення заходів. Поїзди проходитимуть повз ці станції без зупинок."
Ці зміни будуть діяти до 14:00. Інформацію про відновлення роботи буде повідомлено пізніше.
Додаткові відомості: У Київській міській державній адміністрації анонсували проведення кількох заходів, серед яких марш "КиївПрайд" і "Хода на захист сім'ї, дітей та України". Організатори цих подій заздалегідь попередили міську владу про свої наміри.
У КМДА впевнені, що можливість мирно виражати свої думки, поважаючи права інших, є свідченням демократичної зрілості суспільства, за що сьогодні бореться Україна.
Крім цього, з початку руху та до приблизно 14:00, буде обмежено рух тролейбусів № 4, 5, 7, 8, 17 та автобусів № 24, 62, 109, 110, 111, 114, 118-Д.


