"Мадяр" повідомив про влучання по газовій інфраструктурі Криму

Керівник Сил безпілотників, Роберт "Мадяр" Бровді, оголосив про успішні удари по кількох газових об'єктах у Криму в ніч на 20 червня.

Джерело: Бровді на Facebook

Деталі: Окрім атаки на міст через Генічеську протоку, наші війська зосередилися на 4 газових компресорних станціях, які знаходяться в селах Журавлівка, Ароматне, Ключі та Лохівка, що є під контролем окупантів у Криму.

Крім того, Сили безпілотних систем здійснили атаки на логістичний транспорт противника.

Нагадаємо: Генеральний штаб повідомив, що у ніч на 20 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України провели операції через Генічеську протоку в районі Генічеська, Херсонської області.