Росіяни пошкодили підприємство, пошту і школу на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області російські війська завдали ударів артилерією та за допомогою безпілотників, що призвело до руйнувань житлових споруд, підприємств, спортивних шкіл і поштових відділень.

Джерело: голова обласної військової адміністрації в Telegram

Цитата очільника області: "На території Нікопольського району під обстріл потрапили Нікополь та громади Червоногригорівської, Покровської, Мирівської та Марганецької. Внаслідок атак постраждали підприємство, відділення пошти, а також приватні будівлі та автомобіль".

Додаткова інформація: У Синельниківському районі ворог обстрілював Дубовиківську та Васильківську громади, де були пошкоджені споруди спортивної школи та нежитлового приміщення.

В Павлограді, в результаті атаки, також виникли пожежі в приватних домогосподарствах.