На Сумщині викрили схему незаконного оформлення "бойових" на 3,4 млн грн

У Сумській області правоохоронні органи висунули звинувачення трьом представникам військової частини, які, згідно з даними слідства, незаконно отримали додаткові виплати у розмірі понад 3,4 мільйона гривень за нібито участь у бойових діях.

Джерело:

Деталі: За інформацією правоохоронців, у цій схемі були залучені начальник штабу, який є заступником командира частини, начальник групи планування та штаб-сержант цієї ж групи.

З серпня 2024 року до січня 2025 року фігуранти справи вносили в офіційні документи неправдиві відомості про власну участь у бойових діях, а також про участь один одного.

Завдяки цим неправомірним даним їм були нараховані додаткові виплати у розмірі від 70 до 100 тисяч гривень.

Дослівно: "У результаті неправомірних дій державі було завдано збитків у розмірі понад 3,4 мільйона гривень." У рамках кримінального провадження, що координується Сумською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону, трьом підозрюваним пред’явлено обвинувачення відповідно до ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.