Росіяни вдарили по "екстреній допомозі", яка приїхала на виклик у Херсоні: постраждали медики

В Херсоні російські військові здійснили атаку безпілотником на автомобіль швидкої допомоги, який відправився за викликом. Внаслідок цього інциденту постраждали два медичних працівники, а також мирний житель отримав поранення через скидання вантажу з дрона.

Джерело: Telegram

Заява адміністрації: "О 1:30 ворог вдарив з безпілотника по автомобілю швидкої, який прибув на виклик у Корабельний район. Двоє медиків, віком 51 та 63 роки, отримали травми".

Деталі: Обидва медики зазнали контузій, а також вибухових та закритих черепно-мозкових травм. Один з них, 51-річний парамедик, був госпіталізований, а інший медичний працівник буде проходити лікування амбулаторно.

Окрім цього, о 1:35 окупанти скинули вибуховий пристрій у Корабельному районі, внаслідок чого 45-річний житель Херсона, який у той час перебував на вулиці, отримав поранення.

У потерпілого діагностували вибухову травму та численні осколкові поранення шиї, лівого плеча та нижніх кінцівок. Чоловіка доставили до лікарні у стані середньої тяжкості.