Після нічного масованого обстрілу України лідери G7 обговорять посилення тиску на Росію
Після нещодавнього масованого нападу Росії на Україну, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн оголосила, що під час саміту G7 у Франції лідери країн планують обговорити посилення тиску на Москву з метою завершення війни.
Джерело: Урсула фон дер Ляєн, повідомляє "".
Деталі: Глава ЄК підкреслила, що вночі відбулися значні обстріли українських міст, внаслідок яких загинуло багато громадян, і Києво-Печерська лавра, об'єкт культурної спадщини ЮНЕСКО, отримала серйозні пошкодження.
"Сьогодні лідери G7 зібралися в Ев'яні. Ми розглянемо наступні кроки щодо посилення тиску на Росію, включаючи залучення Путіна до мирних переговорів і зупинення цього безглуздого насилля", - зазначила фон дер Ляєн.
Президент України Володимир Зеленський також зазначив, що G7 реагує на масовані удари Росії по українських містах.
Згідно з останніми новинами, європейські лідери планують обговорити співпрацю з Дональдом Трампом на саміті G7, щоб залучити його до нових ініціатив для сприяння мирним переговорам між Росією та Україною.
Зеленський брав участь у обговореннях з Трампом напередодні саміту G7, під час яких лідери погодилися на обмін ідеями, спрямованими на досягнення миру.


