Прем'єр Пакистану заявив про досягнення "мирної угоди між США та Іраном"

Прем'єр-міністр Пакистану Шехбаз Шаріф оголосив, що "досягнута мирна угода між Сполученими Штатами Америки та Іраном".

Джерело: Заява Шаріфа,

Пряма мова Шаріфа: "Після тривалих переговорів ми із задоволенням оголошуємо про підписання мирної угоди між США та Іраном."

Обидва країни оголосили про негайне і постійне припинення військових дій по всіх напрямках, в тому числі в Лівані.

Деталі: Шаріф вказав, що "офіційне підписання угоди відбудеться у п'ятницю, 19 червня, у Швейцарії".

Пряма мова Шаріфа: "З новою угодою, що набула чинності, посередники сприятимуть серії зустрічей цього тижня. Ці попередні обговорення стосовно реалізації угоди підготують грунт для технічних переговорів та офіційної церемонії підписання".

Що передувало: Президент США Трамп повідомив, що угода з Іраном буде оформлена у неділю, 14 червня, після чого стане можливим відновлення судноплавства через Ормузьку протоку.

13 червня прем'єр-міністр Пакистану Шехбаз Шаріф повідомив, що США та Іран можуть протягом 24 годин узгодити продовження припинення вогню і відкриття Ормузької протоки.