"Мадяр": СБС атакували полігон з росіянами на Запоріжжі

У ніч з 12 на 13 червня авіація СБС завдала удару по позиціях російських військ, які тимчасово дислокувалися на полігоні "Восточний" у Новопетрівці, що в Запорізькій області.

Джерело: Роберт "Мадяр" Бровді, голова СБС

Деталі: За інформацією "Мадяра", на цьому полігоні проходять навчання 40-та бригада з Камчатки, бурятський полк територіальних військ РФ та новобранці з Приморського краю. Всі вони беруть участь у бойових діях на Гуляйпільському напрямку, як зазначають військові.

Серед цілей авіаудару також були російські зенітно-ракетні комплекси "Тор-М2", авто-гармати ЗУ-23, обслуга ПЗРК та жива сила противника.

Нагадаємо:

  • У ніч на 13 червня, за свідченням Повітряних сил, російські окупанти продовжують активні дії.
  • За попередню добу сили оборони знищили значну кількість техніки ворога, включаючи 88 артилерійських систем.