У лікарні померла 33-річна жінка, яка постраждала через удар по Сумщині 12 червня
Загинула жінка, яка отримала серйозні травми внаслідок російського удару по залізничній інфраструктурі в Сумській області 12 червня.
Джерело: інформація від голови ОВА Олега Григорова.
Пряма мова: "Жінка, важко поранена внаслідок атаки на залізничну інфраструктуру Шосткинської громади, померла в лікарні."
Джерело: Григоров повідомив, що медичний персонал більше доби намагався врятувати її, але, незважаючи на зусилля, їй не вдалося вижити через тяжкість отриманих травм.
Їй було 33 роки.
Що сталося раніше:
- У результаті масованого російського обстрілу Шосткинської громади ще одна особа отримала поранення.


