У лікарні померла 33-річна жінка, яка постраждала через удар по Сумщині 12 червня

Загинула жінка, яка отримала серйозні травми внаслідок російського удару по залізничній інфраструктурі в Сумській області 12 червня.

Джерело: інформація від голови ОВА Олега Григорова.

Пряма мова: "Жінка, важко поранена внаслідок атаки на залізничну інфраструктуру Шосткинської громади, померла в лікарні."

Джерело: Григоров повідомив, що медичний персонал більше доби намагався врятувати її, але, незважаючи на зусилля, їй не вдалося вижити через тяжкість отриманих травм.

Їй було 33 роки.

Що сталося раніше:

  • У результаті масованого російського обстрілу Шосткинської громади ще одна особа отримала поранення.