В РФ повідомляють про третій за тиждень замах на причетних до війни в Україні: цього разу на ексміністра "ДНР"
У Москві, у резиденції Андрія Пінчука, який раніше обіймав посаду міністра держбезпеки в "ДНР", стався вибух. Інцидент відбувся після отримання посилки від кур'єра.
Джерела: російські медіа та телеграм-канали.
Факти: За інформацією з телеграм-каналів, Пінчук залишився неушкодженим завдяки своєму укриттю за броньованими дверима. За даними агентства ТАСС, його життя не в небезпеці.
У результаті вибуху зазнали пошкоджень вікна і двері в будинку.
Фото з телеграм-каналів
Додамо, що Пінчук у 2000-х роках працював у структурі держбезпеки невизнаного Придністров'я і брав участь у бойових діях на Донбасі з проросійськими формуваннями.
У березні 2014 року Пінчук зіграв важливу роль в анексії Криму, координуючи дії українських спецслужб у регіоні.
Протягом 2014-2015 років він очолював Міністерство державної безпеки самопроголошеної ДНР.
У 2022 році він командував підрозділом "Центр" під час бойових дій за Ізюм, а в 2023-2025 роках цю роль виконував в загоні "БАРС-13" у боях за Бахмут.
Як повідомляється у російських ЗМІ, це вже третій за тиждень напад на осіб, пов'язаних з російською агресією в Україні.
Раніше, 9 червня, у Підмосков'ї був вбитий високопосадовець відділу постачання Міноборони Даміра Давидова.
Також у цей же день у Москві спробували підірвати автомобіль поблизу офісу державної корпорації "Ростех".
Слідчий комітет Росії підтвердив, що затримав двох неповнолітніх підозрюваних у цій справі.


