Двоє підлітків постраждали на Сумщині: кинули у вогонь вибухівку
На Сумщині двоє підлітків постраждали через необережне поводження з вибухонебезпечними предметами.
Джерело: Олег Григоров, голова Сумської обласної військової адміністрації.
Подробиці: За словами Григоровa, в Конотопській громаді діти знайшли підозрілі предмети і, ймовірно, з цікавість вирішили кинути їх у вогонь. Це призвело до вибуху.
В результаті інциденту травмувалися 11-річний та 15-річний хлопці.
На щастя, їхньому здоров'ю нічого не загрожує. Молодший вже вдома, а старший ще перебуває під наглядом лікарів.
Григоров зазначає, що такі випадки не є рідкістю. Сумщина залишається одним з найбільш забруднених територій вибухонебезпечними залишками. Крім цього, ворог продовжує використовувати дрони для скидування вибухівки, а також небезпечними можуть бути уламки від російських безпілотників.
Пряма цитата: "Будьте обережні і обов'язково пояснюйте дітям правила безпеки. У таких ситуаціях звичайна допитливість може мати дуже серйозні наслідки".


