Кількість загиблих від удару РФ по Прилуках зросла до 3: у лікарні помер 15-річний хлопець
У лікарні помер 15-річний підліток, який отримав поранення під час ракетної атаки Росії на Прилуки Чернігівської області 19 травня.
**Джерело:** начальник Прилуцької районної військової адміністрації Володимир Чернов у коментарі для ЗМІ.
**Деталі:** За словами Чернова, хлопець був у критичному стані. Очевидиця Світлана Сидоренко повідомила, що в момент атаки підліток проходив поруч із торговельним центром "Епіцентр", коли його поранили осколками в спину та живіт. Після цього його забрали медики.
У поліції згадали про смерть підлітка.
**Дослівно поліція:** "Станом на 15:20 вже відомо про трьох загиблих мешканців Прилук, серед яких – 15-річний хлопець. На жаль, неповнолітній помер у лікарні від отриманих поранень. Внаслідок ракетного удару було поранено 29 осіб."
Також окупанти завдали шкоди підприємствам, трьом торговельним центрам, 17 магазинам, аптекам, дитячому садку, навчальним закладам, багатоповерхівкам та приватним житловим будинкам, а також більше 30 транспортним засобам.
**Нагадаємо:** 19 травня російські війська провели удар по Прилуках на Чернігівщині.


