ОВА оголосила обов’язкову евакуацію з окремих територій Нікопольського району

У Дніпропетровській області з окремих територій Нікопольського району повинні евакуюватися понад тисяча мешканців. **Джерело:** голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації **Цитата:** "З Новокиївки та Іллінки Марганецької міської громади, а також Вищетарасівки Мирівської сільської громади, мають виїхати сім'ї з дітьми. Наразі там проживають 34 дитини, що складає 28 родин. Всі жителі повинні покинути одну з вулиць Марганця та близько 100 вулиць Нікополя. Загалом планується евакуація 1145 осіб." **Деталі:** Як зазначила Ганжа, час і маршрут евакуації будуть узгоджені індивідуально з кожною родиною. Люди повинні виїхати протягом місяця. Також сім'ї можуть переїхати до більш безпечних населених пунктів Нікопольського району, інших районів області або інших регіонів. Організаційні питання та супровід забезпечить місцева влада. У Нікополі міська влада планує компенсувати оренду житла для родин з дітьми, які підпали під обов'язкову евакуацію, але вирішили залишитися в місті та переїхати у безпечніші райони. Цю ініціативу депутати мають обговорити на позачерговій сесії міськради. **Нагадаємо:** внаслідок російських ударів по Дніпропетровській області за минулу добу відбулися значні руйнування.