На Запоріжжі відновили пошкоджену російським обстрілом Оріхівську стелу
Державна адміністрація за підтримки військових відновила стелу на в'їзді до Оріхівського району Запорізької області, яку було пошкоджено внаслідок російського обстрілу 6 травня.
Джерело: голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
Цитата: "Обіцяли – виконали. Оріхівська стела знову готова приймати десятки прапорів військових, волонтерів та партнерів Запоріжжя."
Деталі: Федоров висловив подяку військовослужбовцям 23-ї окремої бригади Нацгвардії "Хортиця", які брали участь у відновленні стели.
Цитата: "Кожен військовий підрозділ може розмістити свої прапори. Усі вони є частиною символу Запорізького напрямку."

Передісторія: 6 травня російські війська обстріляли стелу, яка відображала десятки прапорів військових підрозділів, волонтерів і партнерів регіону. Тоді Федоров запевнив, що все пошкоджене буде відновлено, а прапори повернуться на місце.


