Сибіга: Ми пропонували Росії продовжити перемир’я, але вона запустила БпЛА
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга повідомив, що Україна запропонувала Росії продовжити режим припинення вогню після 11 травня, але Москва вирішила атакувати інфраструктуру та дитячий садок.
Джерело: мережа Х
Пряма мова Сибіги: "Ми запропонували Москві продовжити часткове припинення вогню після 11 травня. Натомість цієї ночі Росія атакувала Україну, внаслідок чого щонайменше шість осіб отримали поранення, а одна людина загинула".
Деталі: За його словами, постійне відхилення мирних пропозицій з боку президента РФ Володимира Путіна має мати певні наслідки для нього.
Сибіга підкреслив необхідність посилення тиску на Росію через "ефективні далекобійні санкції" з боку України та рішучі дії партнерів.
"Час зміцнити наші позиції та змусити Москву припинити війну. Путін має зрозуміти, що ситуація для нього тільки погіршуватиметься. Його єдиним виходом має бути припинення терору. Ми закликаємо до більшої участі Європи у мирному процесі, яка доповнюватиме основний дипломатичний курс під керівництвом США", – резюмував міністр.


