Перші 200 патрульних вже проходять навчання на військовому полігоні
Після теракту в Києві у квітні, під час якого патрульні втекли з місця інциденту, в Україні стартували тактичні навчання для патрульних поліцейських на полігонах. Програма включає вогневу підготовку, смугу перешкод, розвиток психологічної стійкості та надання першої медичної допомоги.
Джерело: сайт МВС
Цитата: "Метою є навчити поліцейських ефективно реагувати на загрози воєнного часу, починаючи від роботи поблизу лінії фронту до захисту цивільних осіб у тилових містах".
Деталі: За інформацією МВС, поліцейські вже покращують свої навички у вогневій підготовці, тактичній медицині та психологічній стійкості.
Важливою особливістю програми є залучення досвідчених інструкторів з 1 та 2 корпусів Національної гвардії, які мають бойовий досвід.

У відомстві акцентують увагу на тому, що такі навчання стануть обов'язковими для всіх підрозділів, "адже кожен патрульний має бути готовим рятувати життя та діяти професійно в екстремальних умовах".
Що сталося раніше:
- 18 квітня в Голосіївському районі Києва чоловік влаштував стрілянину на вулиці, внаслідок якої загинули 7 місцевих мешканців, понад 10 людей отримали поранення.
- Відео цього інциденту було поширене в мережі, на якому видно, як двоє патрульних поліцейських замість того, щоб допомагати людям, тікають з місця події.
- Міністр внутрішніх справ зазначив, що поведінка патрульних є ганебною і запропонував посилити підготовку поліцейських, відправляючи їх на військові полігони для тренувань.


