У Києві затримали чоловіка, який вночі стріляв з вікна
Правоохоронці затримали чоловіка, який влаштував стрілянину з вікна будинку в Подільському районі Києва в ніч на 11 травня.
Джерело: Київська інформація в Telegram
Цитата від правоохоронців: "У нічний час ми отримали повідомлення про стрільбу в Подільському районі. За словами очевидців, невідомий чоловік зробив кілька пострілів з вікна. Патрульні разом із інспекторами поліції охорони швидко прибули на місце події і, оглянувши територію, виявили гільзи."

Деталі: Поліцейські встановили квартиру, з якої були зроблені постріли, та затримали підозрюваного.
На підставі події було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 (Хуліганство) КК України.
Передісторія:
- 18 квітня у Голосіївському районі Києва чоловік стріляв у місцевих мешканців.
- Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко після теракту в Голосіївському районі заявив про необхідність вжиття заходів.
- 22 квітня у Дарницькому районі Києва водій автомобіля кілька разів здійснив постріл у сторону пішохода, який переходив дорогу у невстановленому місці; стрільця затримали.
- 1 травня у Святошинському районі Києва відбувся інший інцидент, після якого його затримали в одного з селищ на Київщині.
- 2 травня у Голосіївському районі Києва також зафіксовано випадок стрільби.


