У Києві затримали чоловіка, який вночі стріляв з вікна

Правоохоронці затримали чоловіка, який влаштував стрілянину з вікна будинку в Подільському районі Києва в ніч на 11 травня.

Джерело: Київська інформація в Telegram

Цитата від правоохоронців: "У нічний час ми отримали повідомлення про стрільбу в Подільському районі. За словами очевидців, невідомий чоловік зробив кілька пострілів з вікна. Патрульні разом із інспекторами поліції охорони швидко прибули на місце події і, оглянувши територію, виявили гільзи."

Фото поліції Фото поліції

Деталі: Поліцейські встановили квартиру, з якої були зроблені постріли, та затримали підозрюваного.

На підставі події було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 (Хуліганство) КК України.

Передісторія:

  • 18 квітня у Голосіївському районі Києва чоловік стріляв у місцевих мешканців.
  • Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко після теракту в Голосіївському районі заявив про необхідність вжиття заходів.
  • 22 квітня у Дарницькому районі Києва водій автомобіля кілька разів здійснив постріл у сторону пішохода, який переходив дорогу у невстановленому місці; стрільця затримали.
  • 1 травня у Святошинському районі Києва відбувся інший інцидент, після якого його затримали в одного з селищ на Київщині.
  • 2 травня у Голосіївському районі Києва також зафіксовано випадок стрільби.