Нардеп від "Слуги народу" назвав представників групи оповіщення "помічниками рашистських агресорів"

Народний депутат від партії "Слуга народу" Георгій Мазурашу в неділю виклав пост у Facebook, в якому охарактеризував представників групи оповіщення як "неофіційних помічників рашистських агресорів". Він також поділився фотографією та в первісній версії посту вказав вулицю, де проходили заходи оповіщення. **Джерело**: Мазурашу **Деталі**: Згідно з історією редагування, в початковій версії посту перший абзац звучав так: "На Сторожинецькій (вулиця в Чернівцях – ред.) в районі хлібного готуйте завчасно військово-облікові документи, там працюють неофіційні помічники рашистських агресорів." Пост був відредаговано кілька разів, і станом на 18:25 він починається зі слів: "Коли бачите щось типу мобільного блок-посту попереду, готуйте завчасно військово-облікові документи – там, зазвичай, працюють неофіційні помічники рашистських агресорів, в українській формі." Далі нардеп звертається з закликом уникати конфліктів, оскільки, за його словами, "ці особи, як правило, досить агресивні, і з якихось причин виглядає, що вони дуже ненавидять українців, особливо тих, хто не здатний служити чи воювати." До допису він прикріпив фото, на якому видно представника поліції та військовослужбовця, які стоять біля автомобіля. Водночас Мазурашу не надав конкретних фактів некоректної поведінки або порушень законодавства з боку членів групи оповіщення. "Українська правда" звернулася до речниці фракції "Слуга народу" Юлії Палійчук за коментарем щодо можливої реакції фракції на слова нардепа.