Зеленський та президент Фінляндії обговорили взаємодію з США та Європою
Президент Володимир Зеленський провів розмову зі своїм фінським колегою Александром Стуббом, обговоривши стан дипломатичних зв'язків зі США.
**Джерело**: соціальні мережі
**Деталі**: Зеленський зазначив, що під час бесіди вони узгодили свої позиції напередодні запланованих зустрічей і переговорів наступного тижня. "Важливо, щоб наша співпраця у Європі залишалася сильною. Зараз відкриваються нові можливості для співробітництва. Ми також обговорили ситуацію з дипломатичними зв'язками з Америкою серед європейських країн", – сказав він.
Крім того, український президент підкреслив, що сумарний ефект санкцій проти Росії та інших заходів тиску починає давати необхідні результати.
Раніше Стубб висловив думку, що зовнішня політика стала більш зосередженою на економіці. Він також вважає, що Європа врешті-решт повинна знайти спільну мову з російським керівництвом, що значною мірою залежить від того, чи відповідає політика США щодо Росії та України інтересам Європи.


