Майже 20 людей поранені у трьох областях за добу
Протягом 9 травня, коли між Україною та Росією діяло "перемир'я", на Донеччині, Харківщині та Херсонщині внаслідок обстрілів окупаційних військ травмувалися 19 осіб.
**Джерело**:
**Деталі**: 9 травня в результаті дій російських військових 4 жителі Донеччини отримали поранення – двоє в Дружківці, а також по одному в Костянтинівці та Добропіллі.
У той же день обстріли Харківщини призвели до травм у 8 людей, серед яких – двоє дітей. Зокрема, жінки віком 74, 70, 32 роки та два 8-річних хлопці зазнали гострої реакції на стрес; в Стецьківці постраждали 37- та 43-річні чоловіки, а також 36-річна жінка.
На Херсонщині, в свою чергу, 7 осіб отримали поранення, включаючи одну дитину.
Відзначається, що російські військові вели вогонь по критичній та соціальній інфраструктурі, пошкодивши багатоповерховий будинок та 8 приватних помешкань.
**Нагадаємо**: Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву президента США про перемир'я з Росією 9-11 травня.


