Росіяни атакували Дніпропетровщину: загинули люди, є поранені
Російські окупанти здійснили обстріл двох районів Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули дві особи, а ще двоє отримали поранення.
Джерело: голова ОВА Олександр Ганжа.
Пряма мова: "Двоє людей загинули, ще двоє отримали поранення. Ворог атакував два райони області практично 20 разів, використовуючи артилерію та безпілотники".
Деталі: Ганжа додав, що російські війська обстріляли районний центр Нікопольщини, а також Марганецьку та Червоногригорівську громади. Внаслідок обстрілу пошкоджені інфраструктура, кіоск, магазин, кафе та приватні будинки.
Загинув 35-річний чоловік, а 39-річну жінку у важкому стані доставлено до лікарні. 31-річний чоловік отримав легкі поранення і проходитиме лікування амбулаторно.
Крім того, ворог атакував Дубовиківську громаду на Синельниківщині, внаслідок чого було знищено підприємство та сільськогосподарську техніку. Загинула одна людина.
Що передувало:
- 8 травня російські війська обстріляли село Печенюги в Чернігівській області, де загинула людина, а двоє отримали поранення.


