У Дніпрі затримали 2-х чоловіків, які за завданням РФ підірвали авто військового ЗСУ

Служба безпеки та Нацполіція затримали двох мешканців Самарівського району Дніпропетровщини "по гарячих слідах" за підрив автомобіля військовослужбовця Збройних сил, що відбувся 7 травня на замовлення РФ.

Джерело:

За інформацією прокуратури: Згідно зі слідством, двоє чоловіків, 21 та 22 років, діяли за вказівками російських спецслужб. Вони встановили саморобний вибуховий пристрій під автомобілем військовослужбовця та розмістили поблизу камеру для відеоспостереження, через яку велася відеофіксація в режимі реального часу. Пізніше представник російських спецслужб дистанційно активував вибухівку.

Деталі: Виявилося, що молоді люди погодилися знищити автомобіль за грошову винагороду від агента спецслужб РФ.

Під час обшуку у затриманих були вилучені мобільні телефони, SIM-картки та одяг, який вони використовували під час підготовки та здійснення теракту.

В даний час слідчі Служби безпеки повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує позбавлення волі терміном до 12 років з конфіскацією майна.