Водій вийшов по каву і вижив: росіяни вранці знищили авто на Сумщині

Уранці 7 травня російські окупанти атакували цивільний автомобіль на Сумщині, в результаті чого водій отримав поранення.

Джерело: голова обласної адміністрації у Telegram

Пряма мова глави області: "Сьогодні вранці ворожий безпілотник влучив у цивільний автомобіль у Степанівській громаді. Автомобіль загорівся, але водія не було всередині – він саме вийшов купити каву. Це й врятувало йому життя".

Деталі: За словами Григорова, чоловік отримав травми і був госпіталізований.

Зараз уточнюється інформація про інших постраждалих.

На фото видно, що автомобіль вигорів повністю внаслідок атаки.