Четвертий удар за 2 тижні: Сили оборони знову уразили НПЗ в Туапсе
Безпілотники Центру спеціальних операцій "А" СБУ, у співпраці з ГУР та Силами безпілотних систем, знову вдарили по інфраструктурі морського порту "Туапсе" та Туапсинському НПЗ у Краснодарському краї РФ.
Джерело: [недоступне]
Деталі: Це вже четверта атака на Туапсинський НПЗ за останні два тижні.
Попередні удари призвели до масштабних пожеж, ліквідація яких тривала кілька днів. Підтверджено, що знищено 24 резервуари, чотири були пошкоджені, а робота заводу фактично зупинена. Під час удару 28 квітня на території заводу виникла нова пожежа в районі резервуарного парку, що підтверджується супутниковими знімками.
У спецслужбі зазначають, що 1 травня, внаслідок атаки українських безпілотників, сталася пожежа в резервуарах з нафтомазутною сумішшю, над терміналом здіймається стовп чорного диму.
Наслідки останньої атаки уточнюються, повідомляють в СБУ.
Крім того, Генеральний штаб повідомляє, що минулої доби Сили оборони України вразили потужності нафтопереробного заводу “Пермський” у Пермському краї РФ, де зафіксовано пошкодження установки первинної переробки нафти АВТ-4, що призвело до пожежі на території заводу.
Протягом минулої доби українські військові також успішно знищили:
- зенітний ракетний комплекс “Бук-М3” в околицях Ольховатки, ТОТ Донецької області;
- склади боєприпасів неподалік Роздольного Донецької області та населеного пункту Ровеньки на Луганщині;
- склад матеріально-технічних засобів в околицях Мелітополя на Запоріжжі;
- склад БПЛА в районі Дальнього Бєлгородської області РФ;
- пункти управління БПЛА противника поблизу Гуляйполя Запорізької області, а також населених пунктів Шевченко і Воскресенка на Донеччині, включаючи командно-спостережний пункт в районі Каїрів Херсонської області.


